Dieta dla pary

Dieta dla pary

540,00 zł
Współpraca dietetyczna przeznaczona dla par chcących zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Zawiera: 2x jadłospis na 4 tygodnie, 2x zalecenia żywieniowe, 2x stały kontakt z dietetykiem, 2x analizę postępów, 2x dostęp do aplikacji.

Współpraca dietetyczna online dla pary

Jeśli waszym celem jest wspólne dbanie o zdrowie i sylwetkę to jesteście w odpowiednim miejscu. Pakiet diety dla pary pozwoli wam efektywnie osiągać ustalone cele bez względu na to z jakiego miejsca startujecie!

Decydując się na współpracę dietetyczną dla pary oszczędzacie 50% kosztów na drugim planie dietetycznym, gwarantujecie sobie wygodę i oszczędność czasu podczas wspólnego gotowania oraz robienia zakupów. Dodatkowo, wzajemnie motywujecie się osiąganymi postępami. Osoby decydujące się na pakiet diety dla pary osiągają o 25% lepsze postępy niż osoby z pakietem indywidualnym.
Podczas współpracy dietetycznej dla pary macie prawo do ustalenia indywidualnych celów sylwetkowych np. jedna osoba może zdecydować się na redukcję tkanki tłuszczowej, a druga na budowanie masy mięśniowej. Gdy celem jest redukcja tkanki tłuszczowej możecie spodziewać się utraty 0,5-1kg masy ciała tygodniowo. W przypadku zwiększania masy mięśniowej można spodziewać się przybierania 0,2-0,5kg masy ciała tygodniowo.

Charakter współpracy dietetycznej dla pary różni się w zależności od waszego stanu zdrowia. Jeśli jedno z was lub oboje boryka się z chorobami to należy oznaczyć stan zdrowia jako "chorzy". Wtedy prowadzenie dietoterapii w ramach pakietu diety dla pary będzie możliwe. Kliknijcie TUTAJ żeby dowiedzieć się jakie jednostki chorobowe leczy się w Bhealthy.

Dieta dla pary - jak przebiega współpraca?

 • Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na skrzynkę mailową otrzymasz wywiad żywieniowy.
 • Uzupełnienie dwóch osobnych wywiadów jest niezbędne w celu przygotowania dwóch indywidualnych planów dietetycznych. Diety zostaną dopasowane do Waszych wspólnych preferencji smakowych, możliwości czasowych i indywidualnego celu.
 • Po trzech dniach roboczych od uzupełnienia dwóch wywiadów żywieniowych na Wasze skrzynki mailowe otrzymacie indywidualne plany dietetyczne.
 • W skład planów dietetycznych i współpracy dietetycznej wchodzą:
  • Dwa jadłospisy na 4 tygodnie - jadłospisy opierają się na tych samych produktach spożywczych i niemal indentycznych posiłkach, a różnice wynikają z wielkości porcji poszczególnych dań.
  • Autorskie przepisy dołączone do każdego posiłku.
  • Listy zakupów na każdy tydzień diety z możliwością łączenia dwóch list zakupowych w dedykowanej aplikacji.
  • Indywidualne zalecenia żywieniowe dotyczące stanu zdrowia, przygotowanego planu dietetycznego, nawodnienia i niezbędnej suplementacji.
  • Indywidualny, stały kontakt z dietetykiem na czas trwania współpracy.
  • Indywidualny dostęp do aplikacji na czas trwania współpracy - wygodny dostęp do Waszych diet na telefonach.
  • Indywidualne analizy postępów po trzecim tygodniu współpracy - wizualizacja osiagniętych postępów sylwetkowych i omówienie szczegółów takich jak zmiany w samopoczuciu.
  • 10-20% rabatu na badania laboratoryjne wykonane w wybranych placówkach (ponad 900 placówek w całej Polsce).