Sklep online - Dietetyk kliniczny Hubert Wojarski

W sklepie znajdziesz usługi i e-booki, które oferuję. Zdecyduj jakiej pomocy potrzebujesz i zostaw resztę w rękach specjalisty.

Zobacz więcej
Diety - Konsultacje - Treningi
Współpraca dietetyczna przeznaczona dla osób zdrowych chcących zadbać o swoją sylwetkę. Zawiera: jadłospis na 4 tygodnie, zalecenia żywieniowe, stały kontakt z dietetykiem, analizę postępów, dostęp do aplikacji.
Współpraca dietetyczna przeznaczona dla osób z problemami zdrowotnymi. Zawiera: zaplanowany i ukierunkowany proces dietoterapii, jadłospis na 4 tygodnie, zalecenia żywieniowe, stały kontakt z dietetykiem, analizę postępów, dostęp do aplikacji.
Współpraca dietetyczna przeznaczona dla par chcących zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Zawiera: 2x jadłospis na 4 tygodnie, 2x zalecenia żywieniowe, 2x stały kontakt z dietetykiem, 2x analizę postępów, 2x dostęp do aplikacji.
Spotkanie z dietetykiem klinicznym przeznaczone dla osób chcących dowiedzieć się jak prawidłowo zadbać o swoją dietę. Konsultacja trwa 30-40 min.
Spotkanie z dietetykiem klinicznym (30-40 min), po którym przygotowany zostanie indywidualny jadłospis na 1 tydzień.
Dołącz do newslettera i odbierz darmowy jadłospis! Zapisz się i korzystaj z ekskluzywnych ofert, rabatów oraz materiałów edukacyjnych!