Konsultacja dietetyczna online

Konsultacja dietetyczna online

150,00 zł
Spotkanie z dietetykiem klinicznym przeznaczone dla osób chcących dowiedzieć się jak prawidłowo zadbać o swoją dietę. Konsultacja trwa 30-40 min.

Konsultacja dietetyczna online

Jeśli Twoim celem jest uzyskanie sprawdzonych informacji dotyczących żywienia to jesteś w odpowiednim miejscu. Podczas konsultacji dietetycznej dowiesz się jak efektywnie dbać o siebie i swoją dietę aby zapobiegać rozwojowi chorób lub leczyć zdiagnozowane choroby. To wszystko bez czekania tygodniami na wizytę, bez wychodzenia z domu i bez stania w korkach! Kliknij TUTAJ żeby dowiedzieć się jakie jednostki chorobowe leczy się w Bhealthy.

Charakter konsultacji dietetycznej różni się w zależności od tego czy będzie to nasze pierwsze czy kolejne spotkanie. Na pierwszej konsultacji sporządzony zostanie zaczątek dokumentacji medycznej. Na każdym kolejnym spotkaniu dokumentacja będzie uzupełniana o nowe informacje np. postępy zdrowotne, postępy sylwetkowe i tolerowane/nietolerowane produkty spożywcze.

Ten pakiet nie obejmuje przygotowania jadłospisu. Jeśli po spotkaniu chcesz otrzymać indywidualny jadłospis na tydzień to zamów TEN PAKIET.

Konsultacja dietetyczna - rezerwacja terminu

 • Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na skrzynkę mailową otrzymasz wywiad żywieniowy oraz prośbę o przesłanie aktualnych wyników badań. Jeśli nie wiesz jakie badania należy wykonać to skontaktuj się ze mną mailowo.
 • Uzupełnienie wywiadu jest niezbędne w celu przygotowania planu konsultacji dietetycznej. Plan zostanie przygotowany tak by efektywnie wykorzystać każdą minutę spotkania.
 • Po uzupełnieniu wywiadu skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu konsultacji.
  • Konsultacje prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-20:00.
  • Spotkania odbywają się na platformie Zoom lub poprzez połączenie telefoniczne.
Przygotowywanie posiłku w słoiku na wynos do pracy.

Konsultacja dietetyczna - przebieg spotkania

 • Formą przygotowania się pacjenta do konsultacji jest wypełnienie wywiadu żywieniowego i wykonanie badań oraz przesłanie wyników tych badań.
 • Pierwsze minuty konsultacji przeznaczone są na ustalenie głównego celu spotkania i dotychczasowych doświadczeń z dietami.
 • Następnie oceniany jest stan odżywienia organizmu i przedstawiane jest zapotrzebowanie kaloryczne. Na tym etapie ustalany jest sprecyzowany cel dotyczący masy ciała.
 • Kolejno omawiany jest obecny stan zdrowia i występujące jednostki chorobowe. Do przekazanych informacji dopasowywane są dokładne zalecenia dietetyczne.
 • W następnej kolejności wspólnie ustalamy jak wprowadzić zalecenia dietetyczne do Twojego biegu dnia mając na uwadze preferencje żywieniowe i możliwości czasowe oraz finansowe.
 • Na końcu spotkania odpowiem na powstałe pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości dotyczące wprowadzenia diety w życie.