Dieta w chorobie

Dieta w chorobie

420,00 zł
Indywidualna współpraca dietetyczna przeznaczona dla osób z problemami zdrowotnymi. Zawiera: zaplanowany i ukierunkowany proces dietoterapii, indywidualny jadłospis na 4 tygodnie, zalecenia żywieniowe, stały kontakt z dietetykiem, analizę postępów, dostęp do aplikacji.

Indywidualna współpraca dietetyczna w chorobie

Jeśli Twoim celem jest wspomaganie zdrowia odpowiednią dietą to jesteś w dobrym miejscu. Pakiet diety w chorobie zapewni Ci skuteczne leczenie choroby lub chorób, z którymi się borykasz. Kliknij TUTAJ żeby dowiedzieć się jakie jednostki chorobowe leczy się w Bhealthy.

Podczas indywidualnej współpracy dietetycznej, której celem pierwszorzędnym jest dietoterapia choroby możesz spodziewać się złagodzenia objawów chorobowych, poprawy wyników badań, odżywienia organizmu, remisji choroby, a nawet całkowitego wyzdrowienia (jeśli możliwe). Podejście do żywienia klinicznego w Bhealthy zagwarantuje Ci długoterminowe efekty zdrowotne, a zaproponowane posiłki będą smaczne, różnorodne i szybkie w przygotowaniu. Po tygodniu stosowania zapomnisz o tym, że jesteś na diecie!
Niezależnie od występujących jednostek chorobowych gwarantowane są: poprawa samopoczucia, polepszenie stanu zdrowia, wygoda podczas gotowania i robienia zakupów oraz oszczędność czasu.

Wybierając okres współpracy na 12 tygodni otrzymasz: trzy jadłospisy na 4 tygodnie każdy (co miesiąc nowy jadłospis), trzy dogłębne analizy postępów (co miesiąc nowe wykresy i omówienie), trzymiesięczny dostęp do aplikacji z aktualną dietą i stały kontakt z dietetykiem. To wszystko z automatycznie naliczonym rabatem 5% i możliwością płatności w ratach 0%!

Dieta w chorobie - jak przebiega współpraca?

 • Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na skrzynkę mailową otrzymasz wywiad żywieniowy oraz prośbę o przesłanie aktualnych wyników badań. Jeśli nie wiesz jakie badania należy wykonać to skontaktuj się ze mną mailowo.
 • Uzupełnienie wywiadu jest niezbędne w celu przygotowania indywidualnego planu dietetycznego. Dieta zostanie dopasowana do Twojego stanu zdrowia, preferencji smakowych, możliwości czasowych i celu.
 • W przeciągu 5 dni roboczych od uzupełnienia wywiadu żywieniowego na skrzynkę mailową otrzymasz plan dietetyczny.
 • W skład planu dietetycznego i współpracy dietetycznej wchodzą:
  • Jadłospis kliniczny na 4 tygodnie - każdy tydzień jest inny.
  • Autorskie przepisy dołączone do każdego posiłku.
  • Lista zakupów na każdy tydzień diety.
  • Zalecenia żywieniowe dotyczące Twojego stanu zdrowia, przygotowanego planu dietetycznego, nawodnienia i niezbędnej suplementacji.
  • Stały kontakt z dietetykiem na czas trwania współpracy.
  • Dostęp do aplikacji na czas trwania współpracy - wygodny dostęp do Twojej diety, wraz z interaktywną listą zakupów na Twoim telefonie.
  • Analiza postępów po trzecim tygodniu współpracy - omówienie zmian w stanie zdrowia, samopoczuciu i wizualizacja osiagniętych postępów sylwetkowych.
  • 10-20% rabatu na badania laboratoryjne wykonane w wybranych placówkach (ponad 900 placówek w całej Polsce).