Dieta standard

Dieta standard

360,00 zł
Współpraca dietetyczna przeznaczona dla osób zdrowych chcących zadbać o swoją sylwetkę. Zawiera: jadłospis na 4 tygodnie, zalecenia żywieniowe, stały kontakt z dietetykiem, analizę postępów, dostęp do aplikacji.

Współpraca dietetyczna online

Jeśli Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, nabranie masy mięśniowej lub rekompozycja sylwetki to jesteś w odpowiednim miejscu. Pakiet diety standard umożliwi Ci efektywne dążenie do celu sylwetkowego niezależnie od tego z jakiego miejsca startujesz!

Podczas współpracy dietetycznej, której celem jest redukcja tkanki tłuszczowej możesz spodziewać się utraty 0,5-1kg masy ciała tygodniowo. Podejście do żywienia w Bhealthy zagwarantuje Ci długoterminowe efekty. Tutaj formę robimy na lata, nie na lato!
W przypadku, gdy celem jest zwiększenie masy mięśniowej należy liczyć się z przybieraniem 0,2-0,5kg masy ciała tygodniowo. Podczas współpracy skupimy się na budowaniu beztłuszczowej masy ciała, dbając o zachowanie odpowiednich proporcji sylwetki.
Podczas rekompozycji sylwetki dochodzi do jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i nabierania masy mięśniowej bez znacznych zmian w masie ciała. We współpracy skupimy się na zmianie proporcji beztłuszczowej masy ciała do tkanki tłuszczowej.
Niezależnie od Twojego celu sylwetkowego gwarantowane są: poprawa samopoczucia, polepszenie stanu zdrowia, wygoda podczas gotowania i robienia zakupów oraz oszczędność czasu.

Wybierając okres współpracy na 12 tygodni otrzymasz: trzy jadłospisy na 4 tygodnie każdy (co miesiąc nowy jadłospis), trzy dogłębne analizy postępów (co miesiąc nowe wykresy i omówienie), trzymiesięczny dostęp do aplikacji z aktualną dietą i stały kontakt z dietetykiem. To wszystko z automatycznie naliczonym rabatem 5% i możliwością płatności w ratach 0%!

Dieta standard - jak przebiega współpraca?

 • Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na skrzynkę mailową otrzymasz wywiad żywieniowy.
 • Uzupełnienie wywiadu jest niezbędne w celu przygotowania indywidualnego planu dietetycznego. Dieta zostanie dopasowana do Twoich preferencji smakowych, możliwości czasowych i celu.
 • W przeciągu 5 dni roboczych od uzupełnienia wywiadu żywieniowego na skrzynkę mailową otrzymasz plan dietetyczny.
 • W skład planu dietetycznego i współpracy dietetycznej wchodzą:
  • Jadłospis na 4 tygodnie - każdy tydzień jest inny.
  • Autorskie przepisy dołączone do każdego posiłku.
  • Lista zakupów na każdy tydzień diety.
  • Zalecenia żywieniowe dotyczące przygotowanego planu dietetycznego, nawodnienia i niezbędnej suplementacji.
  • Stały kontakt z dietetykiem na czas trwania współpracy.
  • Dostęp do aplikacji na czas trwania współpracy - wygodny dostęp do Twojej diety, wraz z interaktywną listą zakupów na Twoim telefonie.
  • Analiza postępów po trzecim tygodniu współpracy - wizualizacja osiagniętych postępów sylwetkowych i omówienie szczegółów takich jak zmiany w samopoczuciu.
  • 10-20% rabatu na badania laboratoryjne wykonane w wybranych placówkach (ponad 900 placówek w całej Polsce).